נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

הכל בהתאמה אישית

בניית אתרים בהתאמה אישית
בעידן בו אנו חיים, אתר אינטרנט מהווה הוא חלק בלתי נפרד של כל עסק בכל תחום ובכל סדר גודל - יחד עם זאת, בכדי לא ללכת לאיבוד בין שאר אתרי האינטרנט הרבים הגודשים את הרשת ובכדי לשרת את האינטרסים של העסק בצורה הטובה ביותר, קיימת חשיבות רבה לדאוג ולקבל שירות בניית אתרים בהתאמה אישית.

SSD מתמחים בבניית אתרים בהתאמה אישית וצוות בונה האתרים המקצועי והמנוסה של החברה, ניגש למלאכה רק אחרי תכנון מעמיק של האתר, זאת בהתבסס על צרכי העסק, כמו גם הצרכים של בעליו, שימת דגש על קהל הלקוחות הרלוונטי של העסק ואפיון פרטני ומעמיק של האתר – רק לאחר מכן, ניגש הצוות לעבודה ובונה את האתר אשר יספק את המענה הטוב ביותר לשיווק העסק ולהצלחתו.

כל אחד והאתר שלו
בכדי שאתר אינטרנט יענה על כל מטרותיו של בעל העסק וישרת בצורה הטובה ביותר את העסק או הגוף אשר עומד מאחוריו, האתר חייב להיות מתוכנן ומאופיין בצורה מעמיקה, תוך לקיחה בחשבון של כל האלמנטים אשר יהוו חלק ממנו. 
בשלב הראשון בתכנון האתר, חשוב להבין מהו סוג האתר המבוקש על ידי הלקוח – האם מדובר באתר תדמית, אתר מכירות, בלוג, רשת חברתית, אתר הכרויות או כל סוג אתר אחר.
בשלבים הבאים יהיה צורך לחקור עוד מספר פרמטרים בעלי השפעה על המראה הסופי של האתר כגון – רמת מורכבות האתר, דגשים שונים לגבי עיצובו, מהי רמת תכיפות עדכון האתר ופרטים נוספים.

בעת בניית אתרים בהתאמה אישית יש לדאוג הן להתאמה אישית של תכנות האתר והן להתאמה אישית של עיצוב האתר. כך שבמידה ולדוגמא, בעל עסק מסוים, מעוניין להשתמש באתר כפלטפורמה למכירת המוצרים של העסק, יהיה צורך לתכנן עבורו חנות וירטואלית אשר תותאם עבורו בכל הפרטים המהווים חלק ממנה ובין היתר- במספר עמודי המוצרים, במבנה שלהם, בצורת הצגת המוצרים, באופן תהליך המכירה ובאלמנטים נוספים. פיתוח האתר בהתאמה אישית מאפשר ללקוח ליהנות ממערכת אשר מותאמת לצרכיו באופן אישי וזאת ללא כל הגבלה על מבנה האתר והשדות השונים המהווים חלק ממנו.  

עיצוב אתר מותאם אישית, מתבצע רק לאחר ביצוע של מחקר מעמיק לגבי קהל היעד של האתר, על אופי העסק ועל מה שחשוב שהוא ישדר או יעביר. בתכנון העיצוב מושם דגש גם על  מיתוג העסק ועל אלמנטים שונים אשר חשובים למזמין האתר ועוד.
ההליך מאפשר לכל לקוח חופש, גמישות ויצירתיות בנושא של מיקומי אלמנטים, יצירת אלמנטים מיוחדים ובעצם הקפדה על עיצוב אשר עונה בצורה האיכותית ביותר על כל צרכי הלקוח.

הפנים של העסק
חשוב לציין שבניגוד לאתרים הנוצרים מתבניות קיימות, אתרים אשר מתוכננים ומעוצבים בהתאמה אישית, יהיו אתרים אשר יתבלטו  על פני כל המתחרים ויוכלו לשמש בגאווה כפנים של העסקים אשר עומדים מאחוריהם.
בדומה לעובדה שכל עסק מעוניין להתבלט על פני מתחריו במיתוג שונה, שירות שונה, קונספט שונה וכן הלאה, גם בעולם אתרי האינטרנט קיימת חשיבות גבוהה שלאתר תהיה זהות ייחודית משלו.

במידה ואתם מעוניינים בשירות של בניית אתרים בהתאמה אישית, אתם מוזמנים ליצור קשר עם SSD. בחברה מתמחים בבניית כל סוגי האתרים בהתאמה לצרכי הלקוח ולתקציבו. פיתוח האתר בפועל ועיצובו יוצא לדרך רק אחרי יצירת זהות העונה לדרישות הלקוח ומותאמת לדרישותיו וצרכיו.
ברזומה של SSD  ניתן למצוא אתרים של חברות גדולות ומובילות, חנויות וירטואליות מצליחות, אתרי תדמית בעלי שם, אתרי הכרויות ועוד..
אז אם גם אתם רוצים להצטרף לרשימה הארוכה והמכובדת של הלקוחות אשר נהנו משירותי בניית האתרים של SSD  אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה ולעשות את הצעד הראשון והמשמעותי בדרך לשם.

צור קשר 050-3838838
Designing Dreams Building Websites