נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

מערכת ניהול תוכן

מי היה מאמין לפני מספר שנים, שבכדי לשנות את כל התוכן באתר לא נאלץ להרים טלפון לבונה האתרים שלנו.
חזון אחרית הימים אירע בדיוק ביום בו הושקה מערכת ניהול התוכן הראשונה. מאז ועד היום חלף זמן רב במונחי האינטרנט וכיום כמעט ואין אתר אינטרנט שאינו מצויד במערכת ניהול תוכן איכותית.

כיוון שסוגי המערכות שונות ולכל אחת מהן יש את המאפיינים הייחודיים שלה, ננסה במאמר זה לגעת בקצרה במכנה המשותף של כולן, ננסה לנתח במה הן עוזרות לנו ואיך אנו רותמים את המערכת לתועלתנו. אך בטרם נתחיל, נבין ראשית את חשיבות התוכן לאתר.

רבותי, ללא תוכן אין אתר, אין הכוונה לכך שהגרפיקה לא קיימת, אכן היא שם וכבודה במקומה מונח, אבל ללא תוכן אין לאף אדם סיבה להיכנס לאתר, אין בו אטרקטיביות, או שום סוג של מעבר מידע לגולש ולכן האתר ללא תוכן יהיה משול לעיירת רפאים. גם גוגל לא מעריך אתרים ללא תוכן ואף יותר, גוגל מעריך יותר, אתרים בהם התוכן הוא מקורי ומשתנה תדירות.

D-web
אחת ממערכות ניהול התוכן
שלנו בקרו באתר
d-web.co.il

מערכת ניהול התוכן למעשה מאפשרת לבעל האתר, לעשות שינויים בכל רמות התוכן באתר ללא כל סיוע מבחוץ. הממשק של מנהל האתר עם מערכת ניהול התוכן הוא קל ונוח והוא יכול לבוא לכדי ביטוי בכל אחד מהמישורים הבאים:
- ניהול ועריכת דפים באתר, בעת הכניסה למערכת תוכל להזין מאמרים חדשים, לעדכן קטגוריות חדשות ועוד, מרבית מערכות ניהול התוכן אינן מאפשרות לך לטעות והן מסבירות פנים לאורך כל שלבי הזנת המידע..

- הוספה וניהול קטגוריות ולעיתים גם תת קטגוריות, עקרונית תוכל כמנהל אתר לעדכן או להוסיף קטגוריות באתרים מורכבים, כן תוכל להוסיף ולפרק קטגוריות אלו למודולים קטנים יותר.

- מערכת ניהול חדשות- צור לעצמך קהילת חדשות דינאמית ומשתנה כל הזמן, אל תקפה על שמרייך.

- ניהול פורומים או בלוגים באתר, זוהי היכולת של מנהל האתר להגיע עם הגולש במגע יומי ועל כן החשיבות ליכולת השליטה שלו במערכת.

כמובן שקיימות עוד הרבה תכונות טובות למערכת ניהול התוכן באתר, אך הטובה מכולן היא היכולת לתת לך, מנהל האתר את האוטונומיה והרשות הטכנית, לעשות את מה שרק אתה צריך לעשות.

בניית אתר - ניהול תכנים במערכת מותאמת אישית:

על מנת לנהל אתר בהתאמה אישית , צריך חברה לבניית אתרים שיודעת לפתח מערכות על פי דרישה .
בסטודיו ssd אנו מתמחים בפיתוח מערכות ניהול תוכן מותאמות אישית לצרכי לקוחותינו , כמו כן פיתחנו בשנתיים האחרונות מערכת העונה לצרכי ניהול תוכן אך באתר דינאמי , והמערכת מאפשרת למנהל האתר לקבוע עיצוב מותאם עד לרמת הפיקסל בדף!

בין אם אתם צריכים אתר שדורש פיתוח מערכת דינאמית מותאמת לאפיון הפרוייקט , או מערכת ניהול תוכן דינאמית אצלנו תמצאו מגוון מערכות ומודולים מפותחים , שווה לבדוק אצלנו.
צור קשר 050-3838838
Designing Dreams Building Websites