נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

עיצוב אתרים מקצועי

בשנים האחרונות הפך האינטרנט לאחד מהמדיומים המרכזיים בהם מתנהלים חיינו ועסקינו. אם עד לפני עשור, אתרי אינטרנט ישראליים היו עניין לא כל כך נפוץ ומובן מאיליו, הרי שלאחרונה כמעט כל בית עסק או אדם פרטי יכול להרשות לעצמו להקים אתר אינטרנט, בקלות יחסית ובעלויות לא מאוד גבוהות (ולעתים אף בחינם).

המטרה הראשית העומדת לנגד עיניו של כל מי שרוצה להקים לעצמו אתר אינטרנט - הוא העיצוב. עיצוב אתרים הינו תחום מרכזי ומכריע בהצלחה של האתר, ובנגישות שלו למשתמשיו. והדבר נכון גם כאשר מדובר באתר תוכן, בו העיקר זה האינפורמציה והמלל. אם המשתמשים באתרי תוכן ירגישו לא בנוח בזמן הגלישה בגלל עיצוב לקוי, מרושל ומיושן - חווית הגלישה שלהם תיהרס והם יאבדו כל רצון לשוב בחזרה לאתר.

עיצוב אתרים טוב יהיה לרוב עיצוב פשוט, מזמין, ונוח לניווט. הפשטות ונוחות השימוש הם שם המשחק כאן, וחשוב להקפיד בעיצוב האתר על זה שנוח להשתמש ולהבין אותו. במקרים רבים אנו נתקלים באתרים בעלי עיצובים מרהיבים וחדשניים, אך כאלו שקשה להתמצא ולהבין בהם מי נגד מי ואיך צריכים לנווט באתר. כמובן שעיצוב חדשני הוא יתרון, אך חשוב לזכור שנוחות הגלישה של המשתמשים קודמת לכל.

קיימים בארץ אלפי מעצבי אתרים, מקצועיים מי יותר ומי פחות, המעניקים שירותי בנייה וגם עיצוב אתרים. בגלל שהשוק כה רחב ומפותח בארץ חשוב מאוד, לפני ששוכרים את שירותיו של מעצב אתרים, לבחון טוב-טוב את תיק העבודות שלו ואת האתרים שהוא עיצב בעבר. בדיקה זו הכרחית כדי להבין מול מי אתם עומדים.

אל תקנו חתול בשק. תשאלו, תבררו, אל תתביישו לחקור, וכמובן השוו מחירים. ודאו שמעצב האתרים איתו בחרתם לעבוד הינו מעצב מקצועי שכישוריו מתאימים לצרכים שלכם. הסבירו לו את אופי האתר בו אתם מעוניינים, אך תהיו עם אוזן קשובה ופתיחות בנוגע לחוות הדעת המקצועית שלו. לעתים, לקוחות, שלא מגיעים מתחום העיצוב באינטרנט, מגיעים עם דרישות מקצועיות חסרות הגיון. אך זכרו - התחרות בשוק עיצוב אתרים היא גדולה, ומציאתו של המעצב המתאים, שיבצע עבורכם את העבודה המקצועית והאיכותית ביותר, תוכל לשדרג את אתרכם בצורה חסרת תקדים!

ומכאן לאמת שכולם מנסים להסתיר מכם, האמת שבשפת בוני האתרים נקראת: אתרי תבנית, תראו, זה לא שאנו נגד פתרון קל, נוח וזול, להפך. אם ידך אינה משגת עיצוב חדשני שעולה כסף לא מועט, לך בשמחה ובלי חשש על הפתרון הזה, הוא עדיף בהחלט מאשר בניית אתר חינם בתת דומיין. אך דע לך כי יש בו גם מספר סכנות לאגו שלך:

איך היית מרגיש אילו היית מזמין לקוח להיכנס לאתר שלך והוא יגלה שיש לך בדיוק את אותו עיצוב כמו שלו? איך תרגיש בנוח לשלוח לינקים לאתר שלך כשאתה יודע שברשת יש עוד 50,000 איש שקנו בדיוק את אותו עיצוב אתרים שלך?

אנחנו לא נגד, אנחנו רק רוצים שתדע ותבין, לכל דבר יש מחיר, כך גם בתחום עיצוב אתרים ...
צור קשר 050-3838838
Designing Dreams Building Websites